O NAS

 

 

Chodząc po różnych sklepach w galeriach handlowych i nie tylko przyszedł pomysł: a dlaczego by tak nie otworzyć sklepu z artykułami dla domu i ciała?

Takimi, które sami chcielibyśmy mieć lub komuś podarować. Nagromadziło się mnóstwo pomysłów, że obowiązkowo muszą być naturalne kosmetyki, piękna porcelana, ciekawe ceramiczne i drewniane figurki i obowiązkowo świeczki tworzące wspaniały klimat.


Początki były niestety trudne. Bardzo stresowaliśmy się, że nie trafimy w gusta naszych klientów.  

Z czasem wiedzieliśmy (dzięki wam),że koniecznie do asortymentu musimy dołączyć jeszcze ciekawe łapacze snów, biżuterię, świeczniki oraz lampiony.

My mieliśmy koncepcje a wy pomogliście nam ją rozwinąć, podsuwając pomysły na kolejne niezbędne produkty.

W taki sposób powstał Różany Zakątek.

Staramy się tworzyć sklepy do których klienci chętnie wrócą z uśmiechem na ustach. Miejsce w którym zakupy będą tylko przyjemnością i relaksem.
 
Liczymy także na to, że Ci którzy nie mają w planach nic kupować będą chcieli chociaż zajrzeć i pooglądać nasze nowości oraz z nami po prostu porozmawiać :)


Pamiętajmy, że motto Różanego Zakątka brzmi: bo liczy się piękno...

Dla nas to motto znaczy bardzo wiele, uwielbiamy rzeczy piękne ale przede wszystkim pamiętamy też o najcenniejszym pięknie jakie każdy z nas posiada-pięknie wewnętrznym czyli pięknie nas samych :)


 

Zapraszamy także do naszych sklepów stacjonarnych:

Polanica - Zdrój, ul. Zdrojowa 19A

Kudowa – Zdrój ul. Zdrojowa 9A

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl